Formy płatności

W sklepie internetowym Scarlett–zielen.pl wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom i w związku z tym za złożone zamówienie można dokonać płatności w następujący sposób:

Przelewy24 – to najwygodniejszy, najszybszy i najbezpieczniejszy sposób zapłacenia za Państwa zamówienie. System obsługuje przelewy online ze 144 banków, płatności kartami płatniczymi VISA, MasterCard i innymi. Poniżej kilka przykładowych, najbardziej popularnych form płatności przy użyciu systemu Przelewy24.

Przelewem bankowy – na poniższy numer konta bankowego:

BNP Paribas Bank Polska S.A. – za zamówienia złożone w PLN
Nr konta: 32 2030 0045 1110 0000 0069 0460

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku oferta Sprzedawcy nie jest wiążąca i zamówienie zostaje usunięte z systemu.  W tytule płatności wystarczy podać tylko numer składanego zamówienia. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie obsługi sklepu internetowego Otomyjka.pl.

Zakup na raty – w naszym sklepie istnieje możliwość zakupu towarów przez internetowy system rat BNP Paribas Bank Polska S.A. W celu zakupu na raty należy skontaktować się z działem obsługi klienta a następnie zostaną Państwo przekierowani na stronę wniosku ratalnego, który należy wypełnić.

Za pobraniem – przy odbiorze przesyłki u kuriera firmy FedEx (dotyczy tylko zamówień wysyłanych na teren Polski) lub przy odbiorze przesyłki w Paczkomatach InPost.

519 452 571
gdpr-image
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z polityką prywatności.
Czytaj więcej